1 / 6
REVOX B780/B226/B710
1.600 €
28.11.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Se prodava:
REVOX B780 resiver 550 eur
REVOX B226 CD pleer 400 eur
REVOX B 710 dek 800 eur

Moze resiverot i cd pleerot 900 eur
ili komplet 1600 eur

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070230950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам