1 / 12
PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO
5.650 €
01.06.2023 15:23

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI
Mnogu ekonomicen avtomobil
So realni 110 iljadi km. Kako nov..
Napraven e kompleten srvis
4 novi letni i 4 novi zimni gumi
- Dvozonska klima
-Parking senzori
- Komandi na volan
- Maglenki
- 16” Bandazi
- radio CD . AUX
- Bord kompjuter i dr.
Voziloto e vo perfektna sostojba ...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AMG
Потврден огласувач
078279985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам