1 / 1
maticna i cpu ASUS SABERTOOTH Z77+ i5 3570k procesor
110 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 13:30

Штип / Штип

Испраќам по карго    

komplet maticna procesor i kuler
povovni
ASUS SABERTOOTH Z77
i5 3570k

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

Moduli za SMART HOME Prekinuvac na struja preku Mobilen

900 €

Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам