1 / 9
Магацин во строг центар (старо кино) 76м2
620 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 13:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

76 m²

Греење:

Нема

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dame Gruev 55

Се продава подрум во строг центар во нова градба. Внатрешно финално уреден и поплочен.
Има 2 отвори за поставување на вентилација.

За дополнителни информации пишете на бројот на Viber или звонете после 17:00 часот

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
070391841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам