1 / 2
PARKSIDE bormasina 750w
2.000 МКД
Цената не е фиксна
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 17:20

Битола / Битола

Се продава од:

nikolce
Потврден огласувач
076266844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам