1 / 4
Macbook Pro 13", 16gb ram, 512gb SSD, touch bar late 2017
850 €
Со вклучен ДДВ
14.11.2022 14:12

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Macbook pro 13", 16gb ram, 512gb SSD, touch bar late 2017. MacOS Ventura..

Laptopot e vo besprekorna sostojba, nema ni grebnatinki ni nisto. Mnogu malku koristen (samo na patuvanja).

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
075355536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам