1 / 1
Se izdava deloven prostor
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 23:40

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Za podetalni informacii 075 225729
Cena po dogovor
Delovniot prostor vo momentot e celosno opremen za mesara a moze I za drugi nameni vo SvNikole vo gratski pazar

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Slagana
Потврден огласувач
078468342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам