1 / 12
AUDI A8 Long 3.0 TDI V6 Quattro 4x4 184 KW 2013 Godina
23.500 €
04.01.2023 22:32

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 23.500€
AUDI A8 Long 3.0 TDI V6 Quattro 4x4 184 KW 2013 Godina
MARKA: AUDI
MODEL: A8 Long 3.0 TDI V6 Quattro 4x4
PROIZVEDENO: 2013 GODINA
ZAFATNINA: 2.967 SM3
POMINATO: 175.000 KM
SILA NA MOTOR: 184 KW - 250 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077
BEZ ZAMENI !!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам