1 / 6
Novi lusteri za dnevna soba
7.000 МКД
25.12.2022 23:25

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi lusteri za dnevna soba i sl.
Lusterite se samo postaveni a neupotrebeni i se vo super sostojba. Dokolku ste zainteresirani za dva(2) lusteri cenata vi e 13.000den. dodeka edniot vi e 7.000den.
Za informacii javete se samo na….
071/791-719 Monika.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

KOKO
Потврден огласувач
075697770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам