1 / 1
Se prodava kukja vo Przhava Bavca vo Tetovo
342.000 €
19.01.2023 17:41

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

509 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pr. Bavca

Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na
kukja so katnost P+1 so lokacija vo Pr. Bavca vo Tetovo.
_______________

Povrshina:
◆ Plac: 509m2
◆ Dvor: 450m2
◆ Stanben prostor: 105m2
◆ Na kat: 50m2
______________

Cena:
◆ 362.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам