1 / 10
Ford Mondeo
16.000 €
16.500 €
14.11.2022 15:22

Бутел / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford mondeo TITANIUM
2.0 avtomatik
Komandi na volan
Greaci na sedista
Keyless
Start stop
2 kluca
Parking Senzori
117000 km
Neuvezena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Suat
Потврден огласувач
070330889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам