1 / 1
Телесна вага
300 МКД
03.01.2023 19:50

Гази Баба / Скопје

Продавам телесна вага . ДАНИЕЛА 071/352-918

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Телесни ваги

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
071352917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам