1 / 11
Атрактивен стан во центар
1 €
14.11.2022 17:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

27 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2002

Година на реновирање:

2003

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул.Даме Груев

Атрактивен стан во централно подрачје на само 200м до чаршија и центар. Нас .Христо Узунов, станот е на четврти од пет.Квалитетна градба со паркинг и комплет инфраструктура.Станот е атрактивен како стан и локација за комерцијална насока. За сите информации ексклузивно во агенцијата како единствено овластена.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti Nas Vas Dom
ul. Dimitar Vlahov
Потврден огласувач
389070207982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам