1 / 6
cube
470 €
01.02.2023 14:42

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

cube
3x9 shimano alivio
golemina na trkalo 27.5
golemina na ram l
kontakt
077899133

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам