1 / 8
Mercedes e320
8.600 €
8.800 €
16.03.2023 17:48

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes E 320 cdi Blutek americki
2007 god. Kola samo za merakli..
Cena 9000 eu
Mojt zamena za po mala kola
Za povece informaci
071 745 081
Moze i zamena za golf 5 turan so 7 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GTEAM
Потврден огласувач
071483884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам