1 / 1
SKI PANTALONI DETSKI
1.000 МКД
03.02.2023 14:26

Битола / Битола

Ski pantaloni detski "Justplay" Broj 104/110 za dete okolu 4-6 godini i Broj.116/122 za dete od okolu 7-9 godini.
Cena 1000 denari/parce

Goran 070782454

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070-782-454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам