1 / 1
Hilta Parkside 1050w NOVA
80 €
10.01.2023 21:19

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Hiltata e nova vo kufer,vo pakuvanjeto odat i gleta i burgii.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам