1 / 7
Aprilia Scarabeo 500
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 11:05

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Scarabeo 500

Километри:

30000

Регистриран до Јули 2023 г. со зелен картон.
Оригинални куфери Aprilia
Пали-вози!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

A.C
Потврден огласувач
072608480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам