1 / 11
city bike SCHWINN 28 ca ...full aluminium
9.000 МКД
19.05.2023 19:31

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

city bike SCHWINN 28 ca ...full aluminium...made in tajwan
skrsena uska i tri zici...inaku ispraven
aleksrims 28 622 /28 x 1.10...700 x 28...
made in tajwan full aluminium
150 evra...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gjoko
avtokomanda
Потврден огласувач
075301823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам