RUSENJE KRSENJE I ISFRLANJE NA SUT
1 МКД
10.01.2023 11:15

Кисела Вода / Скопје

Rusenje na plocki
Rusenje na cidovi
Vadenej parketi
Isfrkanje na sutot
Kon 078 238 730

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

renoviranjee
Потврден огласувач
078238730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам