1 / 9
Velosiped Road Bike - Giant SCR4
По Договор
14.11.2022 23:10

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Се продава велосипед Giant Scr4 - Алуминиум, големина на тркала 28ца со чисто нови гуми Michelin Dynamic Sport - Мазни без шара, пренос 2x9, курбели Truvativ, нова црна трака на волан, моментално има краток стем за човек со висина од 160-170см висина и плус поголем оригинален стем Giant за некој со висина од 170 до 180см

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Александар
Јанко Цветинов бр. 9
Потврден огласувач
075211155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам