1 / 7
Topol stol i pecka za burek i beli peciva vo ispravna sostoj
1 €
Цената е фиксна
02.01.2023 10:45

Битола / Битола

Se prodava topol stol i pecka za burek i beli peciva, raboti na trofazna struja duvalka, vo odlicna sostojba, ispravna, vo nea beri 16 tavi za burek.
Dimenzii na topol stol
100 cm dolzina
60 cm shirina
90 cm visina
Komplet so stakla i raftovi
Informacii na telefon 075 450 780
INFO 075 450 780

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

MARJANN
Потврден огласувач
076237491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам