1 / 12
Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2.
700 €
17.11.2022 20:09

Чаир / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

118 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Serava br. 85 - Cair

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cena 700 € m2- bilsku osnovnoto uciliscte 'Cvetan Dimov' do ginekologijata vo Cair.

Stanot ima:

4 sobi ( 1 spallna soba so tush kabina vnatre )
Golem sallon so kujna
2 banji i plus posebno WC.
Golem balkon
Videofon so kamera
Lift


CENA : 700 € M2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

NNO COMPANY
Потврден огласувач
071767091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам