1 / 12
Kratok Prestoj
900 МКД
Цената е фиксна
06.06.2023 11:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Izdavanje garsonjera za kratok prestoj vo Centar kaj simpo

900 den, --3 saati
1300 nokevanje

Higienski , Cisto, Dezinficirano

Rezervacii na 071 306-757

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vikac
Потврден огласувач
71306757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам