1 / 1
SE PRODAVA STAN VO CAIR 87m2 TROSOBEN
1.220 €
18.01.2023 10:23

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

87 m²

Греење:

Друго

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se prodava stan od 87m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i kujna, banja i gostinsko wc, greenje na multisplit sistem.
Š 373

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marjan, Margarita
Потврден огласувач
078/391863
078/352627
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA NOV STAN SO UBAV RASPORED

1100 €

SE PRODAVA UBAV STAN CETVOROSOBEN 114m2 KAJ FON

1100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам