1 / 10
Maska JAKNA
2.000 МКД
30.11.2022 12:45

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Jaknata e nova kupena od Germanija.
Golemina na jaknata ХL, otporna na vetar, polneta so tencel vlakna koi stitat od struenje na vozduh. Mnogu kvalitetna i topla za nosenje. ( Ne e od kinesko proizvodstvo )
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам