1 / 7
Se prodava corsa C 1.2 benzin ful oprema
1 €
Денес 08:42

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel corsa 1.2 benzi ful oprema reg cela god novi gumi nov set lamela potisna dva kluca cel servis napraven top kolice

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071834460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам