Se prodava zemjiste Podmolje
30 €
23.01.2023 12:03

Охрид / Охрид

Квадратура:

742 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma"
Cenata ne e viksna
Maja 075 424 200
Viber-- 077844523

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
075424200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам