1 / 1
Piooner vsx 423
130 €
02.01.2023 23:19

Скопје Центар / Скопје

Donesen od svajcarija
Vo ispravna sostojba
Prakjam.po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Yamaha Rx-v461

160 €

Harman kardon avi 150

120 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам