1 / 8
HERKULES Valencia
350 €
27.01.2023 10:57

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Велосипедот е во перфектна состојба, многу малку возен, останатото се гледа на сликите.
Инфо на 077755559

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
077755559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам