1 / 1
Куќа во Чаир
150.000 €
16.01.2023 19:46

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Klinska Lesa

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лист) и дворно место од 170 м2.
Вкупна квадратура на плацот е 300 м2
Локација веднаш до основното училиште “Даме Груев”
Куќата е лоцирана на сам агол и е отворена од две страни на улицата …погодна за градење и доградување.. повеќе информации на Вибер или Телефон 072/262-546

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
072262546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам