1 / 8
VW TOURAN 1.6 TDI 7G TRONIC DSG 2011 GOD
10.000 €
01.12.2022 18:59

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODADENO
Kolata e vo odlicna sostojba so najekonomcniot motor 1.6tdi i avotmatski dsg menuvac so 7 brzini.
7 sedista
Reg+ zelen karton do Mart 2023
Moze zamena samo za pomala kola so vasa doplata
Info

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам