1 / 9
Se prodavaat skii!!!
75 €
80 €
Денес 16:38

Битола / Битола

Fischer rc 175 cm - 6000 den
Head xrc 170 cm - 4500 den
Atomic sc 170 cm- 4500den
Nordica dubernsnn 165 cm - 5000 den
Stockli Lasser 156cm - 4500 den
Stockli Lasser 165 cm - 5500 den
Atomic 158 cm. -4000 den

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

audi
Потврден огласувач
078803381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам