1 / 8
Specialized 29er
550 €
18.12.2022 07:31

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Specialized 29er golemina M...XT + sram oprema...rock shox susp. shimano hidraulika...bez ulaganje....

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070380747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам