Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal
1 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2022 13:00

Тетово / Тетово

Квадратура:

1005 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal.

1005km²
Ima pristap na pat

Cena po dogovor

Tlf. 075292080


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам