1 / 7
elektricna pumpa za pumpanje bazeni i dr
700 МКД
750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 21:20

Гази Баба / Скопје

elektricna pumpa za vazduh za pumanje na bazeni,duseci,camci i dr. raboti na 220 i na baterija

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам