1 / 2
Трпезариска маса
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 21:53

Штип / Штип

Трпезариска маса медијапан 150х90

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
072 275672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам