1 / 9
OPEL CORSA 1.3 cdti 75ks 2007 registrirana korsa
3.750 €
Цената е фиксна
03.02.2023 18:52

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kompletno servisirana novi gymi so garancija nov akumulator klima ispravna podvozje ispravno
2 kluca
079 348 564

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам