1 / 4
SE PRODAVA ODLICEN CH MTB VELOSIPED
250 €
Цената не е фиксна
18.01.2023 06:59

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

SE PRODAVA ODLICEN CH MTB VELOSIPED "RACER" - BMC OWNERSHIPS
RAM M
"26" TRKALA .
GLAVINI PREDNI I ZADNI QUANDO
PRENOS 3x9 , XT back, DEORE FRONT...
Kocnici SHIMANO SL-M445
SUSPENSION SUNTOUR HCR
KONTAKT VLADIMIR 071341422

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vladimir Nikoloski
Потврден огласувач
071341422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам