1 / 10
Se izdava trosoben stan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 00:11

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kole Nedelkovski 16

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo blizina na osnovnoto uciliste Vlado Kantardziev.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sase
Потврден огласувач
078218447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам