1 / 3
Продавам KIRBY правосмукалка
1 €
01.01.2023 21:49

Бутел / Скопје

Продавам правосмукалка KIRBY малку користена. Цена по договор

=== Драган 070/502-479 ===
=== Драган 070/502-479 ===
=== Драган 070/502-479 ===

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Гоки
Потврден огласувач
070789434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам