1 / 5
gaming pc
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 14:50

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

gaming pc koplet
i7:8700k✅
memory ram:16gb 3200mhz✅
real power:750w✅ crosair
motherboard asus z390p:✅
graphic card asus:1060/6gb oc:✅
ssd 500gb hdd500gb:✅
tastatura genesis mecaknikal✅
coler GAMMAXX GT A-RGB✅
monitor alienware 👽 240hz 1mms 25inch✅

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

elvis
Потврден огласувач
079373877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам