1 / 2
Se prodava Stan
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 06:25

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

4ti Juli 182-1/3

Stano ima tri sobi spalna kujna dnevna kupatilo 1 terasa I 1 podrum.Vo blizzina ima posta,osnovno uciliste,sredno uciliste,I fakultet,na ubavo mesto 5 minuti peski do centar.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
79334303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам