1 / 9
VW Passat 1.6 TDI R-Line 2019
27 €
16.01.2023 11:51

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

55000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

⚪️VW Passat 1.6TDI R-Line⚪️
✅️2019god
✅️60.000km✅️
➡️Od oprema poseduva:
✅️DSG Menjac 7 brzini✅️
✅️Polu kozni sedista so alkantara
✅️Elektrika na sedista
✅️Memorii na sedista
✅️Masaza na sedista
✅️Greaci na sedista
✅️Parking Senzori
✅️Panorama soncev krov
✅️Led Svetla
✅️Tempomat
✅️Virtual Cockpit
✅️Touch Screen Multimedia
✅️Bluetooth
✅️Rikverc Kamera
✅️I mnogu druga oprema
➡️Napraven Kompleten servis
✅️Novi Gumi
✅️Registrirana so zelen karton
❌️BEZ ZAMENI❌️
🔴Info na tel:
☎️071 241 934
☎️071 241 934

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
078413616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам