1 / 10
Ford focus
3.800 €
4.300 €
23.03.2023 15:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Останато

Ford focus 1.6 tdci 110 ks
Proizvedena 2005 godina
Registrirana cela godina do 25.08.2023
Klima ispravna ladi perfektno
Ekonomicno vozilo Gradska 5l/100km otvoreno 3.8l/100km
Kolata e vo odlicna sostojba bukvalno ne i fali nisto stegnata prednica sasiski zdrava vnatresno odlicno zacuvana
Cena 3800evra bez zameni ima prostor za dogovor za poveke info na tel 077 500 361

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

UL
Потврден огласувач
077500361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам