1 / 6
TROSOBEN STAN ZA UDOBNO DOMUVANJE,KAPISTEC
400 €
08.02.2023 16:51

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

ШИФРА 6165
Импулс недвижности ви нуди за изнајмување стан со две спални соби.Станот нуди се што ви е потребно за удобно домување,лоциран на атрактивна локација,Капиштец.

✔ 73 м2, 3 соби (дневна,2 спални)
✔ бања + тераса
✔ 3-ти кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно
✔ Комплетно опремен

✔ цена 400еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам