1 / 1
СЕ ПРОДАВААТ МАСА И СТОЛИЦИ 7000 ден
7.000 МКД
Цената е фиксна
16.11.2022 12:32

Карпош / Скопје

контакт телефон: 071305565
маса 100x100 cm

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Ivana Dimitrovska
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам