1 / 10
Fiat Stilo 1.9 MultiJet
2.750 €
04.12.2022 18:11

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

REGISTRIRANA DO 12.2023
Kolata e vo super sostojba,
redovno odrzuvana so orginaln km.
Napraveno komplet servis.
KONTAKT:
072 259 671 STEFAN
072 259 671 STEFAN
072 259 671 STEFAN
072 259 671 STEFAN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075313385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам