1 / 3
Машина за паковање
4.000 €
16.11.2022 13:39

Прилеп / Прилеп

Машина за паковање на различни врсти на семиња и шеќер

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Suzana
37
Потврден огласувач
078407610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам