1 / 11
Renault Scenic Grand 7 sedishta
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 19:37

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ilija Jancev
Потврден огласувач
070440277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам